25 вересня о 19:00 відбудеться онлайн-церемонія відкриття 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю

25.09.2020

Вже сьогодні, 25 вересня, о 19:00 розпочинається 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який буде проходити онлайн до 3 жовтня. Традиційно свято кіно розпочнеться з церемонії відкриття ОМКФ, яка теж відбудеться в інноваційному онлайн-форматі. Після завершення фестивалю будуть продовжені онлайн-покази деяких фільмів. 

Фільмом-відкриттям 11-го ОМКФ стане політична комедія "Босий імператор" режисерського подружжя Пітера Бросенсона та Джессіки Вудворт. Це сіквел до їхнього попереднього фільму – "Король бельгійців", який отримав Гран-Прі 8-го ОМКФ. Подивитися стрічку можна тут: https://oiff.online/film/28

Наступні 9 фестивальних днів з моменту старту 11-го ОМКФ на вас чекає знайомство зі світовими кінохітами, учасниками та переможцями кінофестивалів класу "А", спілкування з їхніми авторами, а також участь у Q&A із всесвітньо відомими діячами кіно.

Серед головних прем’єр – створена за підтримки Держкіно "Атлантида" режисера Валентина Васяновича (у Міжнародній конкурсній програмі). З підтриманих Держкіно стрічок також будуть представлені: у Національній конкурсній програмі повного метру – анімаційний фільм "Віктор Робот" Анатолія Лавренишина, ігрова стрічка "Урсус. Кавказький бурий ведмідь" Отара Шаматави та документальна картина "Не все буде добре" Адріана Пірву та Олени Максьом. У Національній конкурсній програмі короткого метру – короткометражна комедія "Ой!" Ольги Золотарьової. У секції Спеціальних показів представлять створений за підтримки Міністерства культури та інформаційної политики фільм Олега Сенцова та Ахтема Сейтаблаєва "Номери".

Повна програма фестивалю тут: https://oiff.online/festival/program

З 29 вересня до 2 жовтня в межах секції Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю пройдуть онлайн-заходи для кінопрофесіоналів, спрямовані на підтримку і розвиток української індустрії кіно та міжнародне просування українського кінематографа: Пітчинг і Work in Progress, серія презентацій та панельних дискусій, конкурс пітчингу серіалів EastSeries, promoLAB.

29 вересня відбудеться конференція Cinema:Backstage Online Edition, яку куруватиме консультантка ОМКФ Тамара Татішвілі. В межах конференції відбудеться дискусія "Україна приєднується до Eurimages посеред безпрецедентного перелому в галузі" за участі офіційної представниці Польщі у Eurimages Ірени Стшалковської, офіційного представника України в Eurimages Володимира Яценка та проєктного менеджера Eurimages Серджио Гарсія де Леаніса.

Пізніше у цей день відбудеться панельна дискусія в межах Cinema:Backstage "Креативність та ментальна стабільність — надійні супутники на небезпечній дорозі 2020 року". У ній братимуть участь психолог та арт-менеджер Максим Ілляшенко, голова кінонапрямку BOZAR Жюльєт Дюре, фасилітаторка та менеджерка з підтримки процесів для людей, команд та проєктів у креативних індустріях Крістін фон Фрагштейн, продюсерка Ева Пущинська та директорка UNI Europa International Дафна Теппер.

Наступного дня, 30 вересня, відбудеться пітчінг проєктів EastSeries, у якому беруть участь 5 проєктів. А пізніше ввечері — освітній інтенсив promoLAB: ефективне просування фільму за кордоном, організований ОМКФ спільно з Українським інститутом.

У четвер, 1 жовтня, проходитиме Пітчинг, у якому беруть участь 13 кінопроєктів, та відбудеться презентація проєктів BookPitch, спільного проєкту Одеського міжнародного кінофестивалю та Х Міжнародного фестивалю Книжковий Арсенал. Ввечері відбудеться дискусія "Міжнародна та внутрішня стратегія просування та популяризації українського контенту в умовах локдауну через фестивалі та міжнародні платформи".

В останній день Film Industry Office, 2 жовтня, заплановані презентації проєктів Work-in-progress, у якій беруть участь 10 проєктів. Після відбудуться дискусії на тему "Підтримка аудіовізуального сектору програмою ЄС "Креативна Європа" та "Діджиталізація в українській кіноіндустрії: тенденції та нові рішення". Завершить день церемонія нагородження переможців Film Industry Office.

Із повною програмою професійної секції можна ознайомитися тут: https://oiff.com.ua/industry/office/program.html

Після церемонії закриття фільми 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю будуть доступні до перегляду ще впродовж тижня. На численні прохання глядачів ОМКФ влаштовує додатковий тиждень фестивального кіно з 3 до 11 жовтня і продовжує термін перегляду стрічок, які будуть користуватися найбільшим попитом у глядача.

Дивитися фільми до 11 жовтня на платформі oiff.online зможуть власники Фестивального абонементу, акредитацій Film Industry Office та ЗМІ. Також можна буде придбати квиток на окремий показ, або купити абонемент, щоб побачити якомога більше фільмів. Фільми будуть доступні до перегляду виключно на території України, кількість переглядів може буде обмеженою.  

З розкладом фестивалю можна ознайомитись тут: oiff.online/festival/schedule/all

Абонементи можна придбати тут: oiff.online/festival-pass

Приєднуйтесь до трансляції церемонії відкриття на сторінці ОМКФ у Facebook, на Youtube-каналі, сайті фестивалю oiff.com.ua або платформі oiff.online.