28 грудня відбудеться київська прем'єра сімейної комедії Олексія Даруги "Зірки за обміном"

24.12.2021

Із 1 січня в широкий кінопрокат виходить різдвяна сімейна комедія Олексія Даруги "Зірки за обміном". Київська прем’єра фільму відбудеться 28 грудня о 19:00 у кінотеатрі "Оскар" (Спортивна площа 1а, ТРЦ Gulliver). Автори стрічки запрошують на прем'єру глядачів та представників ЗМІ. 

Фільм представлять продюсери Єгор Олесов, Михайло Ясинський та Оля Полякова, а також актори DZIDZIO (Михайло Хома) та Олег Волощенко.

Акредитаційна форма для преси – за лінком

За сюжетом комедії, непримиренні суперники на сцені, зірки шоу-бізнесу Поля Малякова (акторка Оля Полякова) та Фома Михайловський (актор Михайло Хома / DZIDZIO), несподіваним чином опинившись у тілах одне одного, намагаються повернути свої життя назад, але заради досягнення своєї мети кожному доведеться вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента.

Цей фільм має на меті показати те, як часто ми нехтуємо сімейними стосунками заради досягнення власних цілей. "Зірки за обміном" — це не лише про протистояння та постійні чвари, а й про різдвяне диво, яке об’єднує усіх довкола, створюючи незабутню атмосферу свята та затишку. 

Продюсер фільму Єгор Олесов 

Режисер фільму – Олексій Даруга, автори сценарію – Сергій Касторних, Артур Петров, оператор-постановник – Тимофій Аврамчук. Продюсери – Єгор Олесов, Наталія Юхно, Михайло Ясинський, Оля Полякова. У ролях – Оля Полякова, DZIDZIO (Михайло Хома), Олег Волощенко, Сергій Либа, Дмитро Вівчарюк, Марія Пустова, Роман Халаїмов. Зіркові камео – Наталя Сумська, Юрій Горбунов, Jerry Heil, Дядя Жора, Magic Five.

Фільм знято у співпраці KINOROB (входить до складу FILM.UA Group) та Secret Service Entertainment за підтримки Державного агентства України з питань кіно.