4 жовтня під час Куiv Media Week відбулася дискусія представників державного сектору на тему «На часі чи не на часі? Державна підтримка контент-індустрії в умовах повномасштабної війни»

04.10.2023

4 жовтня під час Куiv Media Week відбулася дискусія представників державного сектору на тему «На часі чи не на часі? Державна підтримка контент-індустрії в умовах повномаштабної війни».

Учасники дискусії:

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Міністерства культури та інформаційної політики України Тарас Шевченко

Голова Державного агентства України з питань кіно Марина Кудерчук

Член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Олександр Бурмагін.

Модератором бесіди була громадська діячка, культурна та медіаменеджерка, членкиня Наглядової ради Українського інституту Юлія Федів.

Спікери обговорювали стратегію державної підтримки аудіовізуального сектору, перспектив і пріоритетів на найближчий рік, а також зосередилися на певних важливих індустріальних аспектах.

Голова Держкіно Марина Кудерчук зазначила «За умови прийняття Верховною Радою бюджетного фінансування у розмірі 589 676,40 тис. грн на програму державної підтримки кінематографу ми будемо проводити конкурси. Нам потрібен контент для фестивалів, кінотеатрів, телебачення і промоції України через кіно. Нові конкурси повинні бути направлені на вироблення контенту, що документує сьогодення та направлені на збереження української історії та ідентичності. Бо без історії немає майбутнього».

Продовження функціонування української кіноіндустрії сприяє позитивному іміджу України, покази нових та старих стрічок сприятимуть кращому розумінню міжнародним суспільством української дійсності та культури.