50-й КМКФ "Молодість" розпочав прийняття заявок на участь у ринку копродукції Boat Meeting

16.03.2021

50-й Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість" розпочав прийняття заявок на участь у кіноринку Boat Meeting. Це міжнародний ринок копродукції, який пропонує талановитим кінематографістам-початківцям представити свої ідеї повнометражних ігрових фільмів. Подати заявку на участь можна до 3 травня 2021 року. 

Під час міжнародного кіноринку Boat Meeting кінематографісти з усього світу мають можливість презентувати власний проєкт представникам світової кіноіндустрії – досвідченим продюсерам, дистриб’юторам та спонсорам.

Важливо! Проєкт, що подається на розгляд, має бути першим або другим повнометражним фільмом режисера.

Після обробки заявок будуть відібрані конкурсанти, яких запросять до публічної презентації свого кінопроєкту — пітчингу. Робочою мовою міжнародного ринку копродукції Boat Meeting є англійська.

Фінальна частина конкурсу відбудеться в рамках 50-го Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість" 4 червня 2021 року у Kooperativ Hub. За результатами пітчингу міжнародне журі експертів відбере найкращий проєкт.

Подати заявку на участь у Boat Meeting можна на сайті фестивалю "Молодість".

У 2021 році переможці фестивалю "Молодість" отримають наступні нагороди: 

  • Ґран-прі за найкращий фільм із призом у 10 000 USD та статуетка "Скіфський олень";
  • Приз у 2 000 USD та статуетка "Скіфський олень" за найкращий фільм у кожній категорії міжнародної програми;
  • Приз за найкращий фільм Національної конкурсної програми короткометражних фільмів (50 000 гривень та статуетка "Скіфський олень").

Також рішенням дирекції кінофестивалю було призначено призовий фонд у розмірі 2000 доларів США для переможців програм "Molodist Teen Screen", "Sunny Bunny" та нової програми документального дебютного кіно.

50-й Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість" відбудеться з 29 травня до 6 червня 2021 року за підтримки Держкіно.