Виходить у прокат комедія Аліни Бухтіярової "Бурштинові копи"

01.10.2021

7 жовтня виходить у прокат комедія Аліни Бухтіярової "Бурштинові копи". Творці фільму запрошують на прем'єрний показ стрічки, який відбудеться 5 жовтня у столичному кінотеатрі "ОСКАР" (ТРЦ GULLIVER). Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Патрульний Максим з дитинства мріяв стежити за правопорядком, щоб робити світ безпечним і справедливим. Але неочікувано його переводять з Києва до невеличкого селища на Житомирщині. Там столичний поліцейський зі своїм новим напарником Богданом кидають виклик бурштиновій мафії. Чи зможе Макс знайти спільну мову з колоритними місцевими копами та перемогти всесильного "Бурштинового Барона"? Але і це не єдина проблема відважного патрульного, якому ще необхідно повернути довіру своєї коханої дівчини.

Головні ролі виконали Євгеній Янович, Олег Маслюк, співачка Аліна Паш та актриса Дар’я Петрожицька.

Виробництво: компанія "КіноХіт Ю Ей" за підтримки Державного агентства України з питань кіно та за участі телеканалу НЛО ТV і студії "Мамахохотала". Дистриб'ютор фільму – компанія VLG.FILM. 

Прем'єрний показ стрічки відбудеться 5 жовтня у кінотеатрі "ОСКАР", ТРЦ GULLIVER (м. Київ, Спортивна площа, 1а). 

Початок заходу – о 19:00, показ фільму розпочнеться о 20:00.

Акредитація на подію – за лінком. Будь ласка, зверніть увагу, що заповнення форми не є автоматичним підтвердженням акредитації, організатори мають надіслати підтвердження.