Акредитація на прем’єру українського роуд-муві “Східняк”

12.08.2020

20 серпня 2020 року до Дня Незалежності України в національний прокат виходить створена за підтримки Держкіно стрічка режисера Андрія Іванюка - українське комедійне роуд-муві “Східняк”.

18 серпня 2020 року, о 12.00 відбудеться преспоказ фільму

Кінотеатр “Жовтень” (вул. Костянтинівська, 26)

12:00 – акредитація

12:15 – показ фільму

13:50 – пресконференція

Акредитація для ЗМІ: alenagrintsevich@gmail.com

“Східняк” -  комедійне роуд-муві за реальними історіями з життя в АТО. Цей фільм заснований на особистій історії режисера та є справжнім бенефісом Богдана Бенюка.

...Його позивний "Борода". Він – невгамовний оптиміст, здатний вирішити будь-яке питання. Ось і цього разу саме "Борода" відправляється в штаб, щоб "вибити" усе необхідне для забезпечення свого підрозділу. В напарники він бере із собою новачка, якого кличуть "Режисер". Разом їм доведеться їхати крізь блокпости, прифронтові міста й села, зустрічатись із військовими й цивільними та потрапляти в різні халепи – кумедні та не дуже...

Режисер та автор сценарію: Андрій Іванюк (Енді Іва), оператор: Андрій Котляр, художник-постановник: Володимир Романов, композитори: Патрік Харрисон Каннелл, Олександр Ярмола, продюсери: Володимир Філіппов, Андрій Суярко, Алла Овсяннікова, Олександр Коваленко.

У ролях: Богдан Бенюк, Анатолій Максим'юк, Максим Донець, Сергій Солопай, Володимир Осадчий, Катерина Степанкова, Альбіна Сотнікова, Іван Майстренко, Олена Шляк.

Фільм створено кінокомпанією "ІнсайтМедіа" за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Дистриб'ютор – компанія SVOEkino.