Акредитація на пресзаходи до виходу у прокат документального фільму "Весільний спадок"

09.10.2020

14 жовтня у широкий кінотеатральний прокат виходить стрічка Олексія Гуза "Весільний спадок" – повнометражний документальний фільм про весільні звичаї та обряди 8 областей України: Київської, Черкаської, Чернігівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Харківської, Рівненської та Чернівецької. Фільм створено компанією FILM.UA Television (FILM.UA Group) за підтримки Державного агентства України з питань кіно. 

13 жовтня у кінотеатрі "Планета Кіно" (РЦ "Блокбастер", проспект С. Бандери 34В) відбудеться преспоказ документальної етно-реконструкції "Весільний спадок".

ПРОГРАМА:

18:15 - початок акредитації

19:00 - початок показу в залі №8

20:30 - Q&A з представниками творчої команди фільму

Акредитація - за посиланням

За цим посиланням компанія FILM.UA запрошує одразу на два преспокази – стрічки "Весільний Спадок" та кулінарного тревел-фільму "Борщ. Секретний інгредієнт". Промокампанія стрічки "Борщ. Секретний інгредієнт" проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Преспоказ фільму "Борщ. Секретний інгредієнт" відбудеться 12 жовтня в кінотеатрі "Планета Кіно" (РЦ "Блокбастер", проспект С. Бандери 34В).

ПРОГРАМА:

16:45 - початок акредитації

17:30 - початок показу в залі №8

19:00 - Q&A з представниками творчої команди фільму

Компанія FILM.UA звертає увагу, що ви маєте змогу акредитуватись як на один із фільмів, так і на обидва. У зв’язку з карантинними обмеженнями в кінозалах можливо буде акредитувати лише одну особу з однієї електронної адреси, за винятком представників від ТБ, де допускається журналіст разом з оператором.

Підтвердження акредитації надійде електронним листом на зазначену поштову адресу.