Акредитація на пресзаходи до виходу у прокат фільму Костянтина Коновалова "Фортеця Хаджибей"

12.10.2020

15 жовтня у прокат виходить історично-пригодницький істерн українсько-грузинсько-турецького виробництва "Фортеця Хаджибей" режисера Костянтина Коновалова. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. 13 жовтня о 18:30 у кінотеатрі Cinema City в Ocean Plaza (вул. Антоновича, 176) відбудеться допрем’єрний показ фільму за участі творчої групи.

Події фільму відбуваються в період російсько-турецької війни за території Північного Причорномор'я. Козак Андрій має передати важливу інформацію у Стамбул. Для цього йому треба визволити з темниці батька своєї коханої – турецької красуні Фатіми. Молоді люди наважуються на ризиковану операцію.

За словам творців "Фортеці Хаджибей", стрічка є фільмом-відкриттям нового століття історії Одеської кіностудії: її зроблено в традиціях найвідоміших фільмів кіностудії, яка минулого року відсвяткувала своє 100-річчя.

"На Одеській кіностудії було знято багато улюблених глядачами картин. Саме тому в рік свого сторіччя ми хотіли зробити фільм у кращих традиціях нашого "золотого фонду" – ми хотіли подарувати глядачам гарне кіно для сімейного перегляду, кіно про дружбу, кохання і перемогу добра".

Генеральний директор Одеської кіностудії Андрій Осіпов

Допрем’єрний показ фільму "Фортеця Хаджибей" режисера Костянтина Коновалова за участі творчої групи відбудеться 13 жовтня у кінотеатрі Cinema City в Ocean Plaza (вул. Антоновича, 176).

Регламент заходу:

18:30 – збір гостей
19:00 – показ фільму
20:45 – спілкування з творчою групою, акторами.

Акредитація преси – за номером: +38 (066) 857-0447, Олександра. Організатори просять не забувати про дотримання карантинних вимог.

"Фортеця Хаджибей"

Ігровий повнометражний фільм

Жанр: пригоди, історичний, істерн

Виробництво: Одеська кіностудія за підтримки Державного агентства України з питань кіно. 
Ко-продукція/співвиробники: Georgian International Film (Грузія), AISI film (Туреччина), Національна кіностудія ім. О.Довженка (Україна), Тернопільська кінокомісія (Україна), кінокомпанія "ІнсайтМедіа" (Україна).

Режисер-постановник: Костянтин Коновалов
Сценарій: Євген Тимошенко, Костянтин Коновалов, за участі Мірзи Давітая
Креативний продюсер: Заза Урушадзе (Грузія)
Оператор-постановник: Володимир Гуєвський
Художник-постановник: Володимир Філіппов
Композитор: Мустафа Язиджіолу
Генеральний продюсер: Андрій Осіпов (Україна)
Продюсери: Юрій Калиновський (Україна), Мірза Давітая (Грузія), Ердал Кучук (Туреччина), Ондер Асру (Туреччина)
Виконавчий продюсер: Олександр Омельянов (Україна)

В ролях: Олександр Соколов, Дерен Талу, Іраклій Маруашвілі, Катерина Шевченко, Юрдаер Окур, Олег Симоненко, Олександр Половець, Георгій Делієв, Дмитро Рибалевський, Денис Фалюта, Сюхан Самьєлі, Вячеслав Український, Володимир Міняйло, Ігор Волосовський, Анатолій Дриженко, Ірина Новосьолова.

Зйомки фільму відбувались на натурному майданчику та в павільйонах Одеської кіностудії, у Білгород-Дністровській фортеці, на березі Чорного моря та на річці Дунай.