Акредитація на пресзаходи до виходу у прокат стрічки Олександра Денисенка "Тарас. Повернення"

17.09.2020

Пресконференція та преспоказ фільму Олександра Денисенка "Тарас. Повернення" відбудуться 22 вересня з 11:00 у столичному кінотеатрі "Баттерфляй DeLuxe" (вул. Антоновича, 50). У широкий кінотеатральний прокат фільм вийде 24 вересня 2020 року.

ВІВТОРОК, 22 вересня; кінотеатр "Баттерфляй DeLuxe" (вул. Антоновича, 50)

Регламент заходу:

10:30 – акредитація

11:00 – показ фільму

13:00 – пресконференція

Учасники пресконференції:

Олександр Денисенко – режисер та автор сценарію

Борис Орлов – актор, виконавець ролі Тараса Шевченка

Ганна Топчій – акторка, виконавиця головної ролі

Олександр Кришталович – оператор

Ганна Дочева – представник Одеської кіностудії

Володимир Філіппов – генеральний продюсер "ІнсайтМедіа" продюсерський центр

На скайп-звязку будуть присутні: Роман Луцький – актор

Сергій Азімов – продюсер Tanaris Production (Казахстан)

Акнієт Оринтай – акторка

Акредитація ЗМІ: Альона Гринцевич, alenagrintsevich@gmail.com

Створена за підтримки Держкіно стрічка режисера та письменника Олександра Денисенка "Тарас. Повернення" - це масштабна екранізація його однойменного роману про останні місяці заслання Тараса Шевченка в російській царській армії, що окупувала в середині ХІХ ст. казахські степи.

Того літа поет, засланий на військову службу в російській царській армії, отримує звістку від друзів про помилування його царем Олександром II. Однак військове керівництво Новопетрівського форту не поспішає повідомляти про це Тараса, й не видає наказ про його звільнення. Більше того, до форту із таємною місією прибуває агент з Петербурга…

Фільм отримував нагороди Міжнародного кінофестивалю "Бруківка" Міжнародного кінофестивалю "Буковина", Міжнародного кінофестивалю "Місто мрії", а також сценарій було визнано кращим у 20212 році Всеукраїнським конкурсом літературних сценаріїв художніх фільмов про Тараса Шевченка до 200-ліття від дня народження поета.

Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Виробництво ІнсайтМедіа продюсерський центр, Tanaris Production (Казахстан) та Одеська кіностудія.

Режисер та автор сценарію Олександр Денисенко, оператор Олександр Кришталович, художник-постановник Ігор Філіппов, композитор Мирослав Скорик, вокальні імпровізації Катя Chilly.

У ролях: Борис Орлов, Богдан Бенюк, Олександр Пожарський, Роман Луцький, Ганна Топчій, Акнієт Оринтай.

Продюсери: Володимир Філіппов, Олександр Коваленко, Андрій Суярко, Алла Овсяннікова, Сергій Азімов. Дарія Азімова, Андрій Звєрєв, Андрій Осіпов.