Анімаційний фільм Анни Дудко "Глибока вода" відібрано до конкурсу Всесвітнього фестивалю анімаційних фільмів у Загребі

29.03.2021

Стрічку Анни Дудко "Глибока вода" відібрано до конкурсу Всесвітнього фестивалю анімаційних фільмів у Загребі Animafest Zagreb – другому найстарішому анімаційному фестивалі в Європі. Стрічку створено студією анімації "Червоний собака" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

"Глибока вода" – короткометражний анімаційний фільм у жанрі фентезі зі вкрапленнями еротичного гумору. У фільмі йдеться про гладку та самотню Русалку середніх літ, яка живе на дні озера та має магічну здатність дивитися крізь воду хоч за тисячі миль. Її улюблена забава – підглядати за людьми через труби водогонів за допомогою магії. Одного разу під час такого підглядання русалка закохується в чоловіка, й засліплена пристрастю, заявляється до нього в квартиру.

Це другий короткометражний анімаційний фільм режисерки та сценаристки Анни Дудко. Дебютним фільмом стала стрічка "Сама собі тут", яка отримала Ґран-прі фестивалю "Кіноогляд" та диплом у номінації анімаційного кіно фестивалю "Відкрита ніч", демонструвалась на Міжнародному анімаційному фестивалі в Хіросімі (Японія) та на фестивалі MONSTRA (Португалія). Із 2016 року Анна Дудко працює на студії анімації "Червоний собака" художницею-аніматоркою у створених за підтримки Держкіно фільмах "Чудове чудовисько", "Світ навпаки", "Віктор_робот" та режисеркою й сценаристкою власних проєктів. Студія анімації "Червоний собака", виробничі потужності якої сконцентровані в класичній мальованій анімації, є призером багатьох міжнародних та національних фестивалів.

Кінопроєкт авторської казки "Глибока вода" став одним із переможців Дванадцятого конкурсного відбору Держкіно. Режисером та автором сценарію фільму є Анна Дудко, продюсерами – Олена Голубєва, Ксенія Єфанова.

Всесвітній фестиваль анімаційних фільмів у Загребі Animafest Zagreb 2021 відбудеться з 7 до 12 червня 2021 р.