Анімаційний проєкт "Мишко та Місячна Дзвінка" представлять на спеціалізованому форумі M:brane Forum 2021 у Швеції

16.03.2021

Український анімаційний проєкт "Мишко та Місячна Дзвінка" представлять на спеціалізованому форумі M:brane Forum 2021, що триватиме з 16 до 18 березня в Мальме (Швеція). Стрічка створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

"Мишко та Місячна Дзвінка" – це пригодницький серіал для дітей дошкільного віку, виконаний у техніці 2D. До M:brane Forum 2021 відібрано проєкт другого сезону серіалу "Коли сходить Місяць": продовження циклу фільмів про хлопчика Мишка і дівчинку Місячну Дзвінку, створених за підтримки Держкіно в 2014 і 2016 роках.

Серіал створюється за мотивами збірки оповідань письменниці Наталі Гузєєвої ("Капітошка", "Як Петрик П’яточкин слоників рахував", "23 образи Петрика П’яточкина"). Разом із нею над новими 12-ма епізодами працюють сценарист Антон Базелінський, режисерка Ксенія Березовська та художник Анастасія Темборська. Над виробництвом серіалу працює анімаційна studio KAPI.

Сучасна анімація має тотальний вплив на виховання дітей. Наша студія пропонує нові підході до створення дитячого контенту. На шведському Форумі ми зустрінемося з тими, хто затверджує контент на провідних європейських дитячих каналах та стрімінгових платформах.

Генеральний продюсер studio KAPI Михаль Маргуліс

M:brane Forum (колишній The Financing Forum for Kids Content) надає можливість представникам і представницям анімаційної галузі обмінюватися ідеями, досвідом та розвивати нові проєкти для дітей. Зокрема, йдеться про надання можливості знайти фінансування, потенційних співпродюсерів/співпродюсерок, дистриб’юторів/дистриб’юторок, агентів/агенток з продажу, компаній-бродкастерів.

Нагадаємо, раніше проєкт серіалу також був відібраний до участі організаторами найважливіших європейських ринків Cartoon Forum 2020 в Тулузі (Франція) та Kids Kino Industry 2020 у Варшаві (Польща).