"Атлантида" Валентина Васяновича вийшла на міжнародній стрімінговій платформі MUBI

06.05.2021

Створена за підтримки Держкіно драма "Атлантида" Валентина Васяновича відтепер представлена на міжнародному стрімінговому сервісі MUBI, який спеціалізується на авторському фестивальному кіно. Фільм увійшов до серії MUBI Releases – добірки "найбільш оригінальних та захоплюючих фільмів із програм міжнародних кінофестивалів", особисто обраних кураторами платформи. Серед інших релізів цієї колекції – фільми Луки Гуаданьїно, Хлої Чжао, Вернера Герцога, Йоргоса Лантімоса, Малгожати Шумовської та інших незалежних режисерів.

"Атлантида" Валентина Васяновича — один із найтитулованіших українських фільмів сучасності. Світова прем’єра стрічки відбулася в 2019 році на Венеційському кінофестивалі в секції "Горизонти", де вона здобула визначну перемогу. Надалі "Атлантида" отримала широкий міжнародний успіх — фільм показали на понад 50-ти фестивалях. Зараз, серед іншого, стрічка має 11 номінацій на П'яту Національну кінопремію "Золота Дзиґа", в тому числі за найкращий фільм року.

Події фільму розгортаються у 2025 році, після майбутньої перемоги України у війні з Росією: окупований Донбас повернено до складу країни, але його території визнані непридатними для проживання. Проте на тлі спустошення народжується нове кохання. Продюсерами фільму виступили Валентин Васянович, Ія Мислицька та Володимир Яценко. Виробництво фільму здійснила "Студія Гармата фільм" за підтримки Держкіно.

В Україні фільм "Атлантида" можна переглянути в онлайн-кінотеатрі SWEET.TV.

А передивитись чи побачити вперше "Атлантиду" на великому екрані в дні святкування 30-ї річниці Незалежності України, можна, долучившись до Марафону фільмів від Держкіно. Голосуйте та обирайте СВОЄ кіно!