Бумбокс feat. Сергій Жадан — «Правда»: презентовано кліп на OST до воєнної екшн-драми «Мирний-21»

27.02.2023

З 22 лютого 2023 року в національний прокат вийшла воєнна екшн-драма «Мирний-21» Ахтема Сеітаблаєва. Сьогодні творці презентували кліп на OST «Правда», в основі якого кадри з фільму. Пісню створили Андрій Хливнюк («Бумбокс»), який написав приспів, Сергій Жадан, який є автором куплетів, та Усеін Бекіров, який створив музику та аранжування.

«Приспів написав під враженням від куплетів Жадана. Це пісня про людей, на яких тримається наш драний і шкутильгаючий світ», — поділився Андрій Хливнюк.

«Мені давно подобається музика Андрія, я дуже люблю його творчість. До того ж, у гурті грають мої друзі: барабанщик Олександр Люлякін та піаніст Павло Литвиненко. Пісня насправді мене дуже зачепила емоційно. Ахтем чув її напередодні і попросив зробити сінема-варіант музики. Я залишив мелодію Андрія і зробив оркестровий варіант, змінивши гармонію та грув. Я був радий доторкнутися до творчості гурту “Бумбок” як кінокомпозитор. Для мене велика честь працювати з Ахтемом Сеітаблаєвим», — розповідає Усеін Бекіров, автор музики до OST та музичний композитор фільму.

Стрічка «Мирний-21» розповідає історію про довіру та її відсутність на тлі подій, які розгортаються на сході України на початку 2014 року. Головна тема розкривається через призму луганського прикордонного загону, бійців якого сепаратисти та російські спецслужби марно намагаються змусити зрадити свою країну.

Режисер: Ахтем Сеітаблаєв
Продюсери: Ахтем Сеітаблаєв, Дмитро Малічев, Марія Дончик
Оператор: Юрій Король
Автори сценарію: Ярослав Яріш, Сергій Касторних, Анатолій Коцюрба
Автор ідеї: Павло Сушко

Виробництво: ISTMEN FILMS за підтримки Державного агентства України з питань кіно та UA Production
Дистриб’ютор: «Кіноманія», FILM.UA Distribution