"Чому я живий" Віллена Новака став найкращим повнометражним фільмом листопада 2021 року за версією Future of Film Awards та Europe Film Festival

07.12.2021

Створену Одеською кіностудією за підтримки Держкіно картину "Чому я живий" Віллена Новака визнано найкращим повнометражним фільмом листопада 2021 року на двох міжнародних конкурсах, що проводять кінофестивалі Future of Film Awards у Північній Македонії та Europe Film Festival у Великобританії.

Future of Film Awards – це платформа для кіномитців і фестиваль, що базується в Північній Македонії. Future of Film Awards відкриває можливості для талановитих режисерів, продюсерів, сценаристів, акторів та членів знімальних груп із усього світу, і дає змогу показати свої роботи. Щомісяця фестиваль визначає найкращі роботи, а 20 найкращих фільмів сезону змагаються за отримання щорічної премії Future of Film Awards.

Europe Film Festival у Великобританії (EFFUK) – це щомісячний конкурс і щорічний онлайн-кінофестиваль, який базується в Лондоні. Його мета – згуртувати талановитих митців усього світу та дати їм можливість демонструвати свої роботи світові.

Епічна сага "Чому я живий" створена за мотивами реальних подій, що сталися в середині XX століття. Головним героєм трагікомічної історії, що відбувається в Маріуполі, є українсько-єврейська родина, якій довелося пережити окупацію і фашистський терор та зберегти любов і людяність у найтемніші часи.

У ролях – Віктор Жданов, Роланд Мішко, Анастасія Марків, Ірина Мельник, Ольга Радчук, Артем Вільбік, Олексій Горбунов, Георгій Делієв, Максим Горай, Олена Рєпіна, Анастасія Борисова та інші.

Режисер — Віллен Новак. Оператор-постановник фільму – Данил Дєдков. Художник-постановник – Віктор Фомін. Композитор – Володимир Гронський. Продюсери – Андрій Осіпов та Олена Дементьєва.