Дебютний фільм Крістіни Тинькевич "Як там Катя?" відібрано до секції Work-in-progress кінофестивалю в Салоніках

22.10.2020

Дебютний повнометражний художній фільм режисерки Крістіни Тинькевич "Як там Катя?" відібрано до секції Agora Work-in-progress, що відбудеться в рамках Міжнародного кінофестивалю в Салоніках (Thessaloniki International Film Festival) у листопаді цього року. Стрічка створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

"Як там Катя?" – це психологічна драма, головною героїнею якої є лікарка швидкої допомоги Анна. Вона шукає справедливості у цьому недосконалому світі. Мета Анни – покарати винних в ДТП, жертвою якої стала її донька Катя. Героїня намагається перемогти систему, проте й сама не помічає, як стає її частиною. 

Кінопроєкт режисерки Крістіни Тинькевич "Як там Катя?" став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно. Автори сценарію – Сергій Касторних, Юлія Гончар та Наталія Блок, продюсер – Ольга Матат, компанія "Евос фільм". Головну роль виконує Анастасія Карпенко.

Проєкт було розроблено в одній з найвпливовіших сценарних майстерень – Midpoint Feature Launch, та представлено на багатьох міжнародних майданчиках, зокрема Thessaloniki’s Agora Crossroads Co-Production Forum, Karlovy Vary Eastern Promises (Works in Development), EAVE on Demand Kyiv, EWA Fest Forward. Кінопроєкт "Як там Катя?" став переможцем New Horizons Studio + (Best Pitch Award).

Зйомки стрічки відбулися влітку 2020 року. Зараз проєкт знаходиться на стадії пост-продакшену. Фестивальний та кінотеатральний прокат заплановані на 2021 рік. 

Thessaloniki International Film Festival є одним із найбільш авторитетних кінофестивалів Південно-Східної Європи. Цьогорічний кінофестиваль у Салоніках триватиме з 5 до 15 листопада. У форумі Crossroads CoPro Forum Міжнародного кінофестивалю в Салоніках бере участь ще одна стрічка з України – фільм "Вакуум" режисерки Єлізавети Сміт.