Держкіно повідомляє про тимчасові зміни в організації робочих процесів

05.04.2021

У зв'язку із посиленням карантинних заходів, запроваджених на території України відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" та з урахуванням рішень комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Києва

Державне агентство України з питань кіно призупиняє на період дії додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів доступ відвідувачів до приміщення Держкіно. Просимо всі робочі питання вирішувати за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку.

Агентство працює в штатному режимі, але задля зниження ризиків поширення коронавірусної інфекції COVID-19 просимо вас у період з 5 до 16 квітня 2021 р. за необхідності подання до Держкіно документів чи звернень, надсилати їх на поштову адресу: вул. Лаврська, 10, м. Київ, 01010, або на електронну скриньку Держкіно info@usfa.gov.ua.

Сподіваємось на Ваше розуміння й не хворіймо!