Держмистецтв та мистецької освіти запрошує долучитись до круглого столу на тему проблем і перспектив розвитку кіноосвіти

23.09.2020

Національними кіновиробниками сьогодні задекларований великий розрив між потребами ринку праці та фаховими компетентностями випускників закладів вищої мистецької освіти.

Державне агентство з питань мистецтв та мистецької освіти пропонує активним українським роботодавцям в галузі відео- та кіновиробництва долучитися до обговорення наявних проблем у змісті професійної кіноосвіти.

Просимо вас приділити кілька хвилин уваги і пройти опитування у гугл-формі щодо потреб спільноти з підготовки професійних кадрів. За результатами опитування відбудеться круглий стіл з представниками національної кіноіндустрії за участі Міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка.

Від зустрічі ми очікуємо плідного діалогу, вироблення переліку компетентностей випускників закладів вищої та фахової передвищої мистецької освіти, відповідних актуальним потребам ринку праці та подальшому розвитку вітчизняної кіноіндустрії.

З повагою

Державне агентство з питань мистецтв та мистецької освіти

Круглий стіл відбудеться 30 вересня 2020 року о 16:00 у приміщенні Міністерства культури та інформаційної політики України (м. Київ, вул. Івана Франка, 19). Вказати ім’я представника від вашої організації необхідно до 27 вересня 2020 року листом на state.arts.agency@gmail.com