Детальний розклад та спеціальні умови проведення 2 етапу Тринадцятого конкурсного відбору з огляду на карантин та заходи з протидії поширенню коронавірусної інфекції Сovid-19

18.06.2020

ОГОЛОШЕННЯ

щодо місця, детального розкладу та спеціальних умов проведення 2 етапу Тринадцятого конкурсного відбору з огляду на карантин та заходи з протидії поширенню коронавірусної інфекції Сovid-19

 

Місце проведення конкурсу - River Mall Планета Кіно (метро Осокорки, Дніпровська Набережна, 10 В)

 

Детальний розклад презентаційних сесій (за напрямами) 

 

З огляду на карантин та заходи з протидії поширенню коронавірусної інфекції Сovid-19 просимо:

- дотримуватись маскового режиму,

- зберігати дистанцію в 1,5 метра один від одного,

- обмежити 5-ма особами кількість людей, що заходитиме в зал для презентації проєкту (в залі перебуватимуть тільки члени Експертної комісії, члени Ради з державної підтримки кінематографії, представники Держкіно та учасники поточної презентації кінопроєкту).

Нагадуємо, що презентація кінопроєкту триває не більше п'ятнадцяти хвилин. Члени Експертної комісії, члени Ради та представники Держкіно мають право ставити суб'єкту кінематографії запитання щодо презентованого кінопроєкту.

Трансляція презентаційних сесій 2 етапу Тринадцятого конкурсного відбору проводитиметься в режимі реального часу на офіційних сторінках Держкіно: веб-сайті, ютуб-каналі, фб-сторінці. Переглянути презентації також можна буде в режимі онлайн в холі Планети Кіно.

Відео- та аудіозаписи презентаційних сесій зберігаються у відкритому доступі на офіційному ютуб-каналі Держкіно протягом одного року, починаючи від дня проведення презентаційної сесії.

Контактні тел.: (044) 280-11-72, (044) 280-07-95 (відділ формування та реалізації програм створення та розповсюдження національних фільмів Держкіно).