Для зйомок фільму, що створюється за підтримки Держкіно, шукають стажерів

27.09.2021

Для зйомок фільму Тоні Ноябрьової "Ти мене любиш?" компанія Family Production запускає нову інтерн-програму для людей, які хочуть працювати у сфері кіновиробництва, але ще не мають досвіду роботи в індустрії.

"Ти мене любиш?" – це історія про 90-ті, дорослішання однієї дівчини та народження цілої країни. Фільм створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно, зйомки стрічки стартують у жовтні цього року в Києві. 

Ініціативу практичного лекторію компанія тестувала ще під час зйомок створеної за підтримки Держкіно дебютної стрічки режисерки Анастасії Буковської "Бульмастиф". Тоді продакшн зібрав 214 заявок, з яких для участі у проєкті відібрали 12 людей. Кілька з них отримали роботу в продакшені після завершення зйомок. Тепер Family масштабує програму стажування.  

Ми завжди шукаємо "свіжу кров", яка хоче рухати індустрію вперед. На жаль, реалії української кіноосвіти такі, що у талановитої молоді не завжди є прозорий шлях потрапляння на знімальний майданчик для отримання досвіду. Хоча саме цей досвід вимагають на майже будь-якій роботі у кіно або рекламі. Ми вирішили це змінювати, одразу даючи практику на справжніх зйомках.

Продюсерка Family та режисерка Анастасія Буковська 

Family Production оголошує про старт довгого курсу стажування:

  • Буде відібрано 5 стажерів на ~3 місяці для проєкту "Ти мене любиш?" Тоні Ноябрьової. Період програми: жовтень-грудень 2021.

Щоб спробувати власні сили у кіновиробництві, потрібно:

  1. Написати мотиваційний лист. У ньому потрібно розповісти про себе та свою сферу інтересів у кіновиробництві.
  2. Зняти відеовізитівку до 1 хвилини та прикріпити посилання на неї до листа. 
  3. Відправити лист на пошту production@production.family з приміткою New Blood до 30 вересня
  4. Чекати зворотного контакту після 6 жовтня.

Інтерн-програми – не єдина ініціатива Family Production для розвитку українського кіновиробництва. За усіма новинами можна слідкувати на офіційних сторінках продакшену у Facebook та Instagram.