До 77-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

28.10.2021

Сьогодні Україна відзначає 77-му річницю визволення від фашистських загарбників. Згадати та осмислити події, які розгорталися в Україні напередодні та під час нацистської окупації, покликана нова стрічка Віллена Новака "Чому я живий", що наступного тижня вийде в широкий кінотеатральний прокат України.

Епічна сага за мотивами реальних подій, що сталися в середині XX століття, створена Одеською кіностудією за підтримки Держкіно. 

Сімнадцятирічна Фрося та її коханий Льончик мріють одружитися, але батько дівчини категорично проти євреїв в сім’ї. Життя закоханих безповоротно змінюється, коли їхні рідні та мільйони інших людей стають жертвами війни. Героям доведеться пережити окупацію і фашистський терор, щоб зберегти любов та людяність у найтемніші часи.

Це кіно по-новому показує участь українців у Другій світовій війні. Так, як досі не було показано.

Актор Роланд Мішко

 

Глядачі обов'язково повинні цей фільм побачити. Щоб повернути пам'ять. Щоб знати, як все було. Історія — це така дама, якій як не закривай рота, та вона все одно знайде спосіб сказати правду. У який час ми б не жили — треба завжди залишатися людьми.

Актриса Олена Рєпіна

 

Цей фільм нагадує нам, що всі ми — люди. І любити одне одного ми повинні вже за те, що ми люди. І сам фільм про кохання. Бо нема любові — нема життя.

Актриса Анастасія Борисова

У ролях: Роланд Мішко, Анастасія Марків, Віктор Жданов, Ірина Мельник, Ольга Радчук, Олексій Горбунов, Георгій Делієв, Максим Горай, Олена Рєпіна, Анастасія Борисова та інші. Оператор-постановник фільму – Данил Дєдков, художник-постановник – Віктор Фомін, композитор – Володимир Гронський. Продюсери – Андрій Осіпов та Олена Дементьєва.

Фільм "Чому я живий" Віллена Новака вийде в кінопрокат України вже 4 листопада цього року.