До Дня захисників та захисниць України Український дім у Варшаві покаже воєнну драму Тимура Ященка "Черкаси".

11.10.2022

До Дня захисників та захисниць України Ukraiński Dom w Warszawie / Український дім у Варшаві покаже воєнну драму Тимура Ященка "Черкаси".

Коли: 14 жовтня, 18:30
Де: Український дім у Варшаві, вул. Заменгофа, 1
Вхід: вільний
Мова: українська з англійськими субтитрами.

Створену за підтримки Держкіно стрічку Тимура Ященка "Черкаси" засновано на реальних подіях березня 2014 року. Воєнна драма розповідає про команду українського корабля, яка три тижні чинила опір ворогу під час анексії Криму й не спустила державний прапор.

14 жовтня українці всього світу відзначатимуть найголовніше державне свято нашого сьогодення – День захисників і захисниць України! Радий долучитись до цього святкового дня показом мого дебютного художнього фільму "Черкаси" в Українському домі у Варшаві та впевнений, що цей день відзначить із нами весь цивілізований світ. Мій низький уклін всім нашим захисникам і захисницям! Разом до Перемоги!

Режисер Тимур Ященко

Головні ролі у фільмі виконали Євгеній Ламах, Дмитро Сова, Роман Семисал, Олег Щербина, Руслан Коваль, Вадим Лялько, Євген Авдєєнко, Олесь Каціон.

Режисер – Тимур Ященко, автори сценарію – Тимур Ященко та Роберт Квільман, продюсери – Ірина Клименко та Марта Лотиш. Фільм створено в співпраці кінокомпаній "MKK ФІЛЬМ СЕРВІС" (Україна) та "Інтер медіа" (Польща), за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Кіноекіпаж тральника "Черкаси" продовжує чинити опір, але вже у реальному житті. Актори Євген Авдєєнко, Роман Семисал, Мишко Воскобойник, Олесь Каціон, Руслан Коваль, Олег Щербина та монтажер режисерської версії фільму Віктор Онисько стали до лав захисників України та боронять українську землю зі зброєю в руках. Пишаємося мужніми воїнами!