До Міжнародного дня людей із інвалідністю відбудеться національна прем'єра документального фільму Ольги Калчугіної "АУ"

01.12.2020

З 3 до 9 грудня в київському кінотеатрі "Жовтень" та 3 грудня в кінотеатрах мережі "Планета Кіно" (Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Суми) відбудеться національна прем'єра документального фільму Ольги Калчугіної "АУ" про дві українські родини, які виховують дітей із розладом аутичного спектру. 4 грудня в кінотеатрі "Жовтень" відбудеться презентація фільму за участю творчої групи. Стрічку створено за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. 

Аутизм – не хвороба, а стан, із яким людина народжується. Аутизм – це пожиттєва особливість розвитку мозку, яка впливає на комунікацію і стосунки з іншими людьми, на сприйняття і розуміння навколишнього світу. Герої фільму Ольги Калчугіної – дві українські родини, які виховують дітей із розладом аутичного спектру. У центрі сюжету – дві мами зі своїми синами 10-ти і 15-ти років. Жінки товаришують, діляться труднощами і радостями, підтримують одна одну, хоча й живуть у різних країнах.

Фільм створено Міжнародним продюсерським центром "Фор-Пост" за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. Режисер-постановник та автор сценарію – Ольга Калчугіна, оператор-постановник – Костянтин Воробйов. Генеральний продюсер фільму – Олександр Дріз.

Свою стрічку автори адресують не лише спільноті тих, чиїх родин це торкнулося, а суспільству в цілому. Це запрошення кожному глядачеві до розуміння, толерантності й розширення світогляду.

З питань акредитації ЗМІ, запрошень на презентацію та за додатковою інформацією звертайтесь до Олега Удовенка: (067) 291 02 69 або o.udovenko@gmail.com. Розклад сеансів та замовлення квитків — на сайтах кінотеатрів: zhovten-kino.kiev.ua та planetakino.ua.