До уваги суб’єктів кінематографії!

05.06.2024

До уваги суб’єктів кінематографії

З метою остаточного врегулювання питання передачі та реалізації майнових авторських прав на об’єкти авторського права в галузі кінематографії, а саме фільми передані від МКІП до Держкіно відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.10.2022 року № 984-р «Про забезпечення здійснення заходів щодо передачі прав і обов’язків у сфері кінематографії Міністерства культури та інформаційної політики Державному агентству з питань кіно».

Звертаємо увагу суб’єктів кінематографії, фільми які зазначені у переліку, подати до Держкіно оригінали підписаних суб’єктом кінематографії договору та додаткової угоди у 3 примірниках. Також просимо надіслати до Держкіно звіт з реалізації виключних майнових прав інтелектуальної власності на фільм та підтвердження незалежним аудитором достовірності наданого звіту за 2023 рік.

Держкіно та МКІП розроблено проект договору про передачу (відчуження) виключних майнових прав на фільм патріотичного спрямування (аудіовізуальний твір) та додаткової угоди про заміну сторони в Ліцензійному договорі

Зазначені документи просимо подати у строк до 20 червня 2024 року.

Документи подавати на адресу:02156, м. Київ, вул. Кіото, 27, контактна особа Хобта Євген (електрона пошта: khobta@usfa.gov.ua).