До уваги суб’єктів кінематографії!

15.11.2023

До уваги суб’єктів кінематографії!

10 жовтня 2023 року Уряд ухвалив постанову Кабінету Міністрів України "Деякі питання функціонування Державного реєстру фільмів" № 1069, якою було затверджено Положення про Державний реєстр фільмів (далі – Реєстр).
Відповідно до норм Положення, внесенню до Реєстру підлягають усі художні, документальні, науково-просвітницькі, освітні, анімаційні, кіно- і відеофільми українського, іноземного та спільного виробництва, які розповсюджуються та/або демонструються на території України.

Держкіно звертається до суб’єктів кінематографії з проханням при подачі заяви для включення фільмів до Державного реєстру фільмів дотримуватись вимог положення зокрема пункту 8 в якому зазначено перелік документів які мають бути додані до заяви, а також перевіряти наявність всіх документів стосовно завершення виробництва фільму.

Щодо прокату фільму «Іван і Марта» виробництва ТОВ «Ай К'ю», через відсутність документів про завершення виробництва фільму, Держкіно повідомило дистриб’ютора ТОВ «Київмюзікфільм», про неможливість внесення фільму до Державного Реєстру фільмів,.

На сьогоднішній день документальна стрічка Сергія Буковського «Іван і Марта» включено до Державного реєстру фільмів та повертається у кінопрокат.

Теги: