До уваги заявників на отримання підтримки від EURIMAGES

05.08.2020

Національне представництво України в Eurimages нагадує, що триває відбір ко-продукційних кінопроєктів для фінансової підтримки від EURIMAGES. Дедлайн подачі документів на осінню сесію - 25 серпня 2020 року

 

Для якісної та завчасної підготовки презентації проєктів національні представники України в EURIMAGES Володимир Яценко та Сергій Зленко просять надіслати не пізніше 7 серпня 2020 року на електронну адресу ukraine.eurimages@gmail.com у довільній формі інформацію з підтвердженням намірів подати заявку на осінню сесію Eurimages. Після отримання заявки буде домовлено про розклад підготовки до осінньої сесії, яка відбудеться з 12 по 16 жовтня цього року.

Детально про умови підтримки: https://cutt.ly/DdUClNl

EURIMAGES ("Єврімаж") – Європейський фонд підтримки спільного виробництва та розповсюдження художніх кінематографічних та аудіовізуальних творів, створений при Раді Європи у 1989-му році. “Єврімаж” сприяє незалежному кіновиробництву через надання фінансової підтримки повнометражним, анімаційним та документальним фільмам країн-учасників та заохочує професіоналів з різних куточків світу до міжнародної співпраці.