Документальна стрічка "Зошит війни/War Note" вийде на екрани до 30-ї річниці Незалежності України

10.08.2021

Документальна стрічка "Зошит війни/War Note" режисера Романа Любого створена з особистих відеозаписів із телефонів та камер українських бійців. Фільм запрошує глядача у сюрреалістичну подорож на Схід України. На фронт, у химерне потойбіччя, де панують закони відмінні від звичайного світу. Інша поведінка, інші стосунки, інший гумор. Герої прокидаються та засинають, радіють та плачуть, знімають відео та завжди відчувають, що запис може закінчитись у будь-яку мить.

Режисер – Роман Любий, продюсер – Марко Супрун, лінійні продюсери – Андрій Котляр, Володимир Тихий. Виробництво Babylon 13. Світова прем'єра картини відбулася на фестивалі Docudays UA у 2020-му році, де стрічка здобула приз глядацьких симпатій. Також фільм отримав приз журі Національного конкурсу 4-го Кінофестивалю Kharkiv MeetDocs.

Прем'єра картини "Зошит війни/War Note" за участі творчої групи відбудеться у кінотеатрі "Київська Русь" 24 серпня, о 19:30. 10 гривень із кожного придбаного квитка творці фільму перерахують у Благодійний фонд допомоги армії "Повернись Живим".

Промокампанія стрічки здійснюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.