Документально-анімаційний фільм "Зірка Давида Черкаського" – у твоєму місті!

04.11.2020

З 5 листопада у кінотеатрах стартують покази документально-анімаційного фільму Сергія Волкова "Зірка Давида Черкаського". Документальний фільм-портрет із елементами анімації розповідає про життєвий та творчий шлях майстра, на роботах якого виросло декілька поколінь наших сучасників. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Фільм-портрет "Зірка Давида Черкаського" є розповіддю про надзвичайно цікаву й яскраву людину – видатного мультиплікатора Давида Черкаського, який все своє життя ділився радістю із навколишнім Світом. У нього всього було і є багато: й друзів, і фільмів. Одних тільки котів – аж шість!

Робота над картиною розпочалася у 2018-му році, ще за життя Давида Яновича. Тоді кінопроєкт режисера та автора сценарію Сергія Волкова з робочою назвою "Давид – свято довжиною в життя" став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Продюсером стрічки є Світлана Степаненко (кіностудія "Кінематографіст"). Дистриб'ютор – компанія Kinolife Distribution.

"Острів скарбів", "Лікар Айболить", "Пригоди капітана Врунгеля" – улюблена всіма класика, яку створив Давид Черкаський, легендарна людина і митець, на роботах якого зростало не одне покоління. Приходьте на зустріч! 

КИЇВ:

  • з 5 листопада у кінотеатрі "Жовтень"
  • 6 та 7 листопада у кінотеатрі "Планета Кіно" Блокбастер
  • з 5 листопада у кінотеатрі "Ліра" 

ЛЬВІВ:

  • з 5 листопада у кінотеатрі "Кінопалац "Копернік"" 

ХАРКІВ:

  • з 12 листопада у кінотеатрі "БОММЕР"

ДНІПРО:

  • 6, 8, 9 та 14 листопада у антикафе "Риба Андрій"

ЖИТОМИР:

  • 29 листопада у "Місцевому навколокультурному просторі"

Перелік локацій оновлюється! Не знайшли у переліку Ваше місто? Сміливо пишіть на booking@kinolifedistribution.com. Дистриб'ютори обіцяють обов'язково сповістити, коли буде відома локація, дата та час показу.

Від організаторів, що мають досвід підготовки та проведення культурних подій та хотіли б організувати показ – чекають заявок на ceo@kinolifedistribution.com.