Документальну стрічку Андрія Лисецького "Земля Івана" покажуть на Ukrainian Film Night в столиці Ірландії – місті Дублін

07.04.2022

Документальну стрічку Андрія Лисецького "Земля Івана" покажуть на Ukrainian Film Night в столиці Ірландії – місті Дублін.

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть направлені в українські гуманітарні та благодійні організації.

Стрічка розповідає про Івана Приходька – одного з останніх народних художників України. Він самоук, живе в селі і все, що виходить з-під його пензля чи різця – наївне та чесне мистецтво. Іван є справжнім багатієм – його світосприйняття, його внутрішній світ сповнені краси та напруженого радісного існування. Одного ранку випадково картини Івана потрапляють на виставку в Мистецькому арсеналі, головному виставковому центрі країни. Чи проміняє він маленьку сільську хатинку на гламурне міське життя, розливи Дніпра, сади та поля – на галерейні зали й товариство арт-критиків та агентів?

Це гострий портрет живописця Івана Приходька. У фільмі ніжно продемонстровано його особистий, майже шаманський творчий метод, а широкому глядачу відкривається внутрішній світ митця, багатий образами української народної культури.

Організатори Ukrainian Film Night

Режисером та автором сценарію фільму є Андрій Лисецький, продюсер – Геннадій Кофман, Ольга Бесхмельниціна, виробництво – MaGiKa Film за підтримки Державного агентства України з питань кіно.