Долучайтесь до “Розмов із Голлівудом” від PITCH UA 2

27.04.2020

Конкурс соціально вагомого контенту PITCH UA 2 запрошує на серію онлайн-інтерв’ю з відомими продюсерами, режисерами та сценаристами зі США.

Ключові експерти конкурсу Адам Сігел (Adam Sigel) і Джош Вайнсток (Josh Weinstock) обрали шістьох спеціальних гостей із Голлівуду, що готові поділитись із українськими колегами своїм професійним досвідом. «Розмови з Голлівудом» вестимуться про все: про секрети майстерності, про особистий досвід успіху та поразок, про роботу в різних форматах контенту та в різних жанрах, про антикризові рішення для кіноіндустрії в умовах карантину. Та головне – про те, як робити якісний та цікавий соціально вагомий контент: як висвітлити у своєму проєкті важливу ідею таким чином, аби вона засяяла та допомогла змінити світ на краще.

Адам Сігел – контент-стратег, сценарист та продюсер із Лос-Анджелесу (США), що має понад 20 років досвіду у створенні оригінального контенту для ТБ та кінотеатрів, digital-проєктів, мобільних додатків, VR та відеоігор для всесвітньо відомих компаній та соціальних організацій.

Джош Вайнсток – засновник продюсерського центру Sea Smoke Entertainment (Лос-Анджелес, США). Титулований продюсер, відомий за таким фільмам, як Nightingale, Chop Shop та Sleepwalker. До речі, за стрічку HBO Nightingale Джош – разом з іншими членами продюсерської команди, до складу якої входив також і Бред Пітт, – номінувався на премію «Еммі» за «Найкращий телевізійний фільм». Наразі Джош Вайнсток працює над фільмами Thirst з Меттом Деймоном, Rumplestiltskin з Пітером Дінклейджем, серіалом The Diabolic з Ґері Олдменом тощо.

Щотижня ведучі представлятимуть нам нового гостя – ім’я кожного буде оголошено за декілька днів до його інтерв’ю. Першим гостем став Майкл Новік, американський продюсер (зокрема відомого серіалу Glee), номінант премії Emmy та володар багатьох нагород. А завтра, 28 квітня, відбудеться зустріч із Джеймсом Перріоттом, американським продюсером, сценаристом, режисером кіно та серіалів (Grey's Anatomy, Ugly Betty, Missing), серед здобутків якого – Золоті Глобуси, нагороди Спілки Сценаристів США, Продюсерської спілки та інші.

Серія інтерв’ю «Розмови з Голлівудом» триває шість тижнів: ефіри виходять щовівторка о 18:00, з 21 квітня до 26 травня, та мають синхронний переклад на українську мову.

Долучитися до YouTube-трансляції можна абсолютно вільно та безкоштовно – треба лише попередньо зареєструватися на сторінці https://pitchua.com/talks-with-hollywood. Листи-запрошення з посиланнями на трансляцію будуть надсилатися зареєстрованим учасникам в день ефіру.

«Розмови з Голлівудом» проводяться в рамках конкурсу соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну PITCH UA 2, організованого компанією Media Resources Management (MRM) за підтримки Проєкту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

*У розкладі можливі зміни: аби їх не пропустити, уважно слідкуйте за інформацією про кожне наступне інтерв’ю на сайті PITCH UA 2, а також на Facebook-сторінці MRM та у оновленнях Facebook-події.