Дискусія Women In Industry: гендерна рівність в українській та світовій кіноіндустрії

21.05.2022

22 травня в Українському національному павільйоні на кіноринку в Каннах українські продюсерки та режисерки розпочнуть розмову про гендерну рівність у кіноіндустрії на тлі повномасштабної війни, що триває. Під час панелі Women In Industry спікери розглянуть різні сторони захисту прав жінок у аудіовізуальному секторі.

Участь у дискусії візьмуть представниці української кіноіндустрії – продюсерка Лариса Гутаревич; режисерка Ірина Громозда; актриса театру та кіно, продюсерка Олена Лавренюк; модеруватиме бесіду режисерка Вероніка Шова.

До розмови приєднається Сахра Карімі (Sahraa Karimi) – афганська кінорежисерка та перша жінка-очільниця державної кінокомпанії Afghan Film Organization, якою вона керувала до захоплення Кабулу Талібаном. Сахра зіткнулася з війною, як і українці стикаються з нею зараз.

Український національний павільйон на Каннському кіноринку Marché du Film організовано спільними фінансовими зусиллями держави та представників кіноіндустрії: Державного агентства України з питань кіно, Асоціації кіноіндустрії України, FILM.UA Group, компаній "Кіноквартал", Solar Media Entertainment, "УкрКіноФест", Trident Production Network, Prime Story Pictures та "Спілка підприємців теле та кіноіндустрії".

Ювілейний 75-й Каннський міжнародний кінофестиваль триває з 17 до 28 травня 2022 року.