Дивіться онлайн: сьогодні на Docudays UA – світова прем’єра фільму Семена Мозгового "Сіль з Бонневілю"

30.03.2021

На 18-му Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA, який проходить онлайн, сьогодні відбудеться світова прем’єра фільму "Сіль з Бонневілю" режисера Семена Мозгового. Стрічка, створена за підтримки Держкіно, є учасником національного конкурсу DOCU/УКРАЇНА й розповідає про жагу двох українських хлопців встановити світовий рекорд швидкості на модифікованому мотоциклі "Іж-49" 1951 року випуску.

Назар та Макс горять ідеєю зробити найшвидший у світі мотоцикл. Вони проводять увесь свій час у маленькому гаражі на Святошині, готуючи мотоцикл, а потім долають сотні кілометрів і труднощів по дорозі до Бонневілю у штаті Юта, США. Це величезне висохле солоне озеро є головним у світі майданчиком із встановлення рекордів швидкості, куди з'їжджаються тисячі людей, щоб вирішити, хто буде новим чемпіоном. І саме там, на іншому кінці світу, кожен із них розуміє, для чого він тут.

Режисер фільму — Семен Мозговий, оператори — Дмитро Гораш, Семен Мозговий, Денис Мельник, Сергій Стеценко, звук — Бесо Качарава. Продюсери — Тарас Босак, Артем Колюбаєв, Максим Лещанка, Антон Хільман, виробництво — Mainstream Pictures за підтримки Держкіно. 

Розмова про картину із Семеном Мозговим відбудеться сьогодні о 19 годині, після чого фільм "Сіль з Бонневілю" можна буде подивитися в онлайн-кінотеатрі фестивалю Docudays UA

18-й Docudays UA проходить до 4 квітня 2021 року включно. У зв’язку з впровадженням у Києві суворих карантинних обмежень фестиваль відбувається онлайн за підтримки Посольства Швеції в Україні, Українського культурного фонду та Державного агентства України з питань кіно.