Фантастичний детектив Дмитра Томашпольського "Сторонній" вийде в кінопрокат 19 серпня 2021 року

24.05.2021

19 серпня 2021 року у кінотеатральний прокат України виходить створений за підтримки Держкіно фантастичний детектив Дмитра Томашпольського "Сторонній". Картина увійшла у ТОП 20 найкращих фільмів жахів 2020 року за версією британського видання The People`s Movies.

За даними International Commission on Missing (ICMP), кожні три хвилини на планеті Земля безслідно зникає одна людина. Щорічно – більш п’яти мільйонів... Команда синхронного плавання зникла під водою у басейні під час виступу, а пацієнтка водолікарні пропала під час прийому хвойно-перлинної ванни. Яким чином ці справи пов'язані та як це стосується ляльки із живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспектору Глуховській, у кар'єрі якої немає жодної нерозкритої справи. А ще їй доведеться з'ясувати, хто вона насправді.

Впродовж минулого року прем’єри "Стороннього" відбулись у 14 країнах світу, серед яких Японія, США, Бразилія, Південна Корея, Канада, Норвегія, Португалія, Великобританія, Італія та інших. Стрічку Дмитра Томашпольського було запрошено до участі у 22 міжнародних кінофестивалях, де вона отримала 11 нагород.

У головних ролях – Анастасія Євтушенко, Даша Трегубова, Сергій Калантай. Автор сценарію та режисер-постановник – Дмитро Томашпольський. Продюсер – Олена Дем’яненко.  Виробництво – "Кінокомпанія Гагарін Медіа" за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Дистриб'ютор – кінокомпанія Сineverse.