Фестиваль кінооператорського мистецтва КІНОКО оголосив дати проведення

03.03.2021

Команда фестивалю кінооператорського мистецтва КІНОКО оголосила дати проведення заходу. 4-й фестиваль проходитиме з 1 до 5 жовтня 2021 року, головні події відбуватимуться в київському Будинку Кіно.

КІНОКО — перший в Україні фестиваль кінооператорського мистецтва, започаткований у 2018 році. За словами організаторів, ця кіноподія покликана відкривати нові імена у галузі кінематографії та робити огляд найцікавіших здобутків, перш за все, студентського кіно.

Торік офіційну програму КІНОКО склали чотири конкурсні програми — студентська, програма повнометражних кінооператорських дебютів, конкурс короткометражних ігрових та документальних фільмів, а також музичних відео.

У 2021 році у програмі фестивалю започатковано новий конкурс — рекламних відео. Конкурс музичних відео, який заснували торік, розширять. Також у планах фестивалю зробити конкурс повного метру. Незабаром на сайті фестивалю розпочнеться приймання заявок для участі у конкурсі за всіма напрямками.

Нагадаємо, 3-й фестиваль кінооператорського мистецтва КІНОКО відбувся у гібридному форматі в жовтні 2020 року та пройшов за підтримки Державного агентства України з питань кіно.