Фестиваль кінооператорського мистецтва "КІНОКО" відкриє фільм "Цей дощ ніколи не скінчиться"

10.09.2021

З 1 до 5 жовтня в Києві пройде Четвертий фестиваль кінооператорського мистецтва КІНОКО. Фільмом-відкриттям фестивалю стане створена за підтримки Держкіно документальна стрічка "Цей дощ ніколи не скінчиться" режисерки Аліни Горлової та оператора-постановника Вячеслава Цвєткова стане фільмом-відкриття.

Кінопоказ за участі команди стрічки відбудеться 1 жовтня о 20:00 у Червоній залі Будинку кіно.

Це неймовірно актуальна та багатошарова робота, що вражає своєю художньою монументальністю. Чудовий приклад artistic documentary, в якому мова зображення є ведучою частиною оповіді.

Програмна директорка фестивалю КІНОКО Анастасія Тиха

"Цей дощ ніколи не скінчиться" – потужна й візуально вражаюча подорож 20-річного Андрія Сулеймана та його родини у нескінченному циклі "війна-мир". Головний герой стрічки, який разом з батьком переїхав із Сирії, стикається з черговим військовим конфліктом уже в Україні, де він є волонтером Червоного Хреста. Після смерті батька Андрій вирішує поховати його тіло в Сирії…

Фільм отримав перемогу в конкурсі дебютів First Appearance найбільшого фестивалю документального кіно IDFA в Амстердамі й став переможцем Festival dei Popoli у Флоренції, виборов головну нагороду – "Золоту лілію" за найкращий фільм на кінофестивалі goEast у Вісбадені (Німеччина), а нещодавно був відібраний до списку претендентів на отримання премії Європейської кіноакадемії European Film Awards.

Стрічка є копродукцією України, Латвії, Німеччини й Катару. Картину було профінансовано Державним агентством України з питань кіно, Латвійським кіноцентром, фондами IDFA Bertha Fund та Doha Film Institute.

Фестиваль КІНОКО відбудеться в Будинку кіно у Києві з 1 по 5 жовтня. Захід проходитиме за підтримки Державного агентства з питань кіно.