Прем'єра фільму Анни Соболевської "Оператор Вікторія" відбудеться в конкурсній програмі кінофестивалю PÖFF Shorts у Таллінні

16.11.2021

Прем'єра режисерського дебюту Анни Соболевської "Оператор Вікторія" відбудеться 18 листопада в конкурсній програмі Shorts New Talents Competition: Live-action фестивалю PÖFF Shorts, який сьогодні розпочинає свою роботу в Таллінні (Естонія). PÖFF Shorts – найбільший фестиваль короткометражних фільмів та анімації в країнах Балтії, він є складовою частиною акредитованого FIAPF фестивалю Tallinn Black Nights Film Festival (PÖFF).

Створена за підтримки Держкіно короткометражна драма Анни Соболевської "Оператор Вікторія" розповідає про операторку кол-центру служби психологічної підтримки, яка допомагає самогубцям та людям в складних життєвих ситуаціях. Вона сама страждає від співзалежних відносин і мріє повернути собі сина, якого тимчасово виховує її мати. В момент найбільшої життєвої кризи Вікторія приймає рішення покінчити життя самогубством. Однак, на самому краю між життям і смертю вона знаходить істинний шлях до себе.

Сценаристи – Сергій Касторних, Аліна Семерякова, Анна Соболевська. Оператор-постановник – Денис Лущик. Художник-постановник – Владлен Одуденко. Звукорежисер – Сергій Степанський. Режисер монтажу – Олександр Чорний. Кастинг-директор – Павло Макарченко.

У ролях – Ксенія Баша-Довженко, Володимир Заєць, Гордій Дзюбинський, Олена Хижна, Максим Максимюк. Продюсери – Володимир Яценко та Анна Соболевська.

PÖFF Shorts пройде 16-24 листопада, в межах фестивалю класу "А" Tallinn Black Nights Film Festival — одного із найбільших кінофестивалів у Північній Європі. PÖFF Shorts зосереджує свою увагу на короткометражних фільмах та анімації, представляючи останні, найзахопливіші та найсміливіші кінороботи  з усього світу. PÖFF Shorts є кваліфікаційним фестивалем Американської кіноакадемії, Європейської кіноакадемії та Британської академії телебачення та кіномистецтва (BAFTA).