Фільм "Атлантида" Валентина Васяновича відкриє 4-й Міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs

02.09.2020

Один із ключових фільмів року, драма "Атлантида" Валентина Васяновича, стане фільмом-відкриттям 4-го Kharkiv MeetDocs. Показ відбудеться 29 жовтня у Театрально-концертному центрі (колишня мала зала Харківської опери) в межах офлайн-частини кінофестивалю (проходитиме з 29 до 31 жовтня).

Стрічку особисто представлять режисер, продюсер і оператор фільму Валентин Васянович та виконавці головних ролей.

У день показу фільму Валентин Васянович візьме участь у короткій сесії Q&A. Також відбудеться Public talk із харківськими кінематографістами та студентами профільних навчальних закладів, де автор розповість про свій досвід у кіно, як йому вдається виконувати одразу декілька ролей під час роботи над картиною (режисер, оператор-постановник, сценарист, продюсер) та розкаже про створення ключових кінострічок, над якими він працював: "Атлантида", "Рівень чорного", "Присмерк" та "Плем’я" (оператор-постановник та співпродюсер стрічки).

З 2018 року на нашому документальному кінофестивалі існує секція ігрових фільмів MeetNonDocs. Ці картини добре сприймають глядачі, але головне — це також картини-документи, засновані на реальних подіях, де в основу покладені важкі й трагічні сторінки сучасної української історії, як-от війна на Донбасі, окупація Криму тощо. Саме тому ми й показуємо "Атлантиду" — надважливий фільм, що осмислює трагічні події на Сході держави, за якихось кілька сотень кілометрів від Харкова.

Директорка кінофестивалю Kharkiv MeetDocs Євгенія Крігсхайм

Kharkiv MeetDocs Eastern Ukrainian Film Festival є найбільшим кінофорумом Східної України. Це міжнародний кінофестиваль документальних і художніх фільмів, який фокусується на культурі, проблемах і повсякденному житті східних областей нашої країни.

У 2020-му Kharkiv MeetDocs відбудеться вже вчетверте. Кінофестиваль проходитиме у змішаному онлайн- і офлайн-форматах. Онлайн-частина відбудеться з 26 до 29 жовтня. Офлайн-частина — у Харкові з 29 до 31 жовтня.

Кінофестиваль KharkivMeetDocs відбувається за підтримки Українського культурного фонду, Державного агентства України з питань кіно та Федерального Міністерства іноземних справ Німеччини.