Фільм "Цей дощ ніколи не скінчиться" отримав головний приз на міжнародному фестивалі Iceland Documentary Film Festival в Ісландії

29.06.2021

Фільм української режисерки Аліни Горлової "Цей дощ ніколи не скінчиться", створений за підтримки Держкіно, отримав головний приз на міжнародному фестивалі Iceland Documentary Film Festival в Ісландії. Це вже сьоме гран-прі фільму! Вітаємо творчу команду із перемогою!

Фестиваль проходить у дивовижному місці Акранес, на західному узбережжі Ісландії. Це маленьке містечко, але фестиваль має на меті знайомити його мешканців із найновішими документальними фільмами. Директорка фестивалю каже, що створює його саме для аудиторії, яка складається з місцевого населення. Дуже приємно, що наш фільм там змогли вже побачити глядачі офлайн та зіткнутися з зовсім іншим світом, бо для цього документалістика і існує, як мені здається. Пізнавати цей світ через кіно. Щиро радіємо нагороді!

Режисерка Аліна Горлова

"Цей дощ ніколи не скінчиться" — це потужна й візуально вражаюча подорож 20-річного Андрія Сулеймана та його родини у нескінченному циклі "війна-мир". Головний герой стрічки, який разом із батьком переїхав із Сирії, стикається із черговим військовим конфліктом уже в Україні, де він є волонтером Червоного Хреста. Після смерті батька, Андрій вирішує поховати його тіло в Сирії...

Сценаристи – Аліна Горлова, Максим Наконечний, оператор – В’ячеслав Цвєтков, продюсер – Максим Наконечний (TABOR Production, Україна), копродюсери – Ilona Bičevska (Avantis promo, Латвія), Patrick Hamm (Bulldog agenda, Німеччина). Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.