Фільм Катерини Горностай "Стоп-Земля" зібрав за другий вікенд 1 мільйон 184 тисяч гривень

01.02.2022

Фільм Катерини Горностай "Стоп-Земля", що вийшов у кінопрокат  20 січня, зібрав за другий вікенд 1 мільйон 184 тисяч  гривень. Це —   на 24% більше, ніж за перший.

Бокс-офіс картини, що створена за підтримки Держкіно,  за перші чотири дні прокату на 71 екрані по всій Україні склав 956 850 гривень. Збори фільму за перший тиждень склали 1,534 мільйона гривень. Після отримання  значної кількості позитивних відгуків, фільм зібрав 1 184 324 гривні за другий вікенд (80 екранів), а загальний бокс-офіс наразі складає понад 2,7 млн гривень.

"Стоп-Земля" —  стрічка, яка здобула нагороди Берлінського та Одеського кінофестивалів, а також стала тріумфатором 4-ї Національної премії кінокритиків "Кіноколо".

Головна героїня — 16-річна Маша, яка вчиться у звичайній київській школі в 11-А класі. Не почуватися дивно та відсторонено в колективі їй допомагають близькі друзі Яна та Сєня, по-своєму переживаючи напружену шкільну буденність. Окрім майбутніх екзаменів вийти з зони комфорту Машу змушує закоханість в однокласника Сашу. Вона розуміє, якщо не наважишся спитати – ніколи не знатимеш, чи це взаємно.

Головні ролі у стрічці виконали непрофесійні актори-підлітки, з якими в процесі підготовки до зйомок режисерка та команда працювали в акторській лабораторії, – Марія Федорченко, Арсеній Марков, Яна Ісаєнко, Олександр Іванов. Фільмування проходило в Києві та Київській області.

Продюсери фільму: Віталій Шереметьєв, Вікторія Хоменко, Наталія Лібет, Ольга Бесхмельниціна. Виробництво   "ЕССЕ Продакшн Хаус" за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Українського культурного фонду. Міжнародну промоцію фільму підтримав Український інститут. Дистриб’ютор стрічки — кінокомпанія "Артхаус Трафік".