Фільм «Люксембург, Люксембург» стане доступним на Netflix

24.05.2023

Фільм «Люксембург, Люксембург» режисера Антоніо Лукіча з 14 червня з’явиться на Netflix. Пізніше фільм також буде доступний на інших стримінгових сервісах.

"Ми отримали дуже багато запитів від українців, які перебувають за кордоном або живуть у тих містах України, де немає кінотеатрів, щодо того, де вони можуть подивитися наше кіно. Ми безмежно щасливі, що тепер це стане можливим, і глядачі зможуть подивитися наш фільм на Netflix", – коментує продюсерка фільму Анна Яценко, кінопродакшен ForeFilms.

«Люксембург, Люксембург» – другий повнометражний фільм українського режисера Антоніо Лукіча. Головні ролі у стрічці «Люксембург, Люксембург» зіграли учасники реп-гурту «Курган і Agregat» – брати Раміл та Аміл Насірови.

Світова прем’єра фільму виробництва кінопродакшену ForeFilms, продюсерів Володимира Яценка й Анни Яценко відбулася на 79-му Венеційському міжнародному кінофестивалі, а 13 квітня 2023 року стрічка вийшла в український прокат. З того часу фільм зібрав у прокаті понад 31 млн грн і зайняв 8-му позицію в топ 10 найкасовіших українських фільмів часів незалежності. В українських кінотеатрах «Люксембург, Люксембург» подивились понад 213 000 глядачів.

Синопсис фільму. Коли брати-близнюки дізнаються, що їхній давно зниклий батько захворів у Люксембурзі, вони вирушають у подорож, аби побачити його востаннє. Та чи буде чоловік, якого вони там зустрінуть, таким само поганим татом, яким вони його пам’ятають?

«Люксембург, Люксембург» створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. У травні 2022 року фільм став одним з п'яти учасників програми підтримки міжнародної промоції українських фільмів «proMOTION», започаткованої Українським інститутом. Міжнародна промо-підтримка в рамках програми здійснюється за допомоги Göteborg Film Fund.