Фільм "Мати Апостолів" відібрано до участі у Нью-Йоркському міжнародному кінофестивалі

19.04.2021

Фільм "Мати Апостолів" режисера Зази Буадзе буде представлений в категорії Feature Film 10-го Нью-Йоркського міжнародного кінофестивалю  International Filmmaker Festival of New York (IFFNY), який відбудеться 21-24 травня 2021 року. Серед майже 900 заявок до участі в конкурсній програмі відібрано 100 картин із 43 країн світу.

За словами авторів картини, "Мати Апостолів" — це фільм-уклін матерям, діти яких загинули, захищаючи Україну. Заради спасіння дитини мати здатна на все, навіть пройти крізь пекло війни. Коли Софія дізнається, що літак її сина збито, вона вирушає у ризиковану мандрівку. Ніхто не може сказати достеменно, чи вижив її син. Матері доведеться вступити у відчайдушну боротьбу з сильними ворогами: на цьому шляху вона зі звичайної жінки перетворюється на Мати, що втішає та рятує навіть пропащі душі.

Головні ролі в фільмі виконали Наталія ПоловинкаБогдан БенюкОлександр Пожарський. Режисер-постановник – Заза Буадзе, сценарій – Ратха Макеєнкова та Заза Буадзе, продюсер – Дмитро Овечкін.

Стрічку створено кінокомпанією "Студія "Золоте Руно" за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, промокампанія картини відбулася за підтримки Державного агентства України з питань кіно.