Фільм "Мати Апостолів" Зази Буадзе отримав нагороди на фестивалях в Канаді та США

26.10.2021

Фільм "Мати Апостолів" Зази Буадзе отримав визнання на фестивалях в Канаді та США: минулий вікенд приніс авторам картини 5 міжнародних нагород – на Ontario International Film Festival (ONIFF) у Канаді та кінофестивалі New York Film Week (NYFW) у США. Стрічку створено за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, промокампанія фільму підтримана Державним агентством України з питань кіно.

На фестивалі Ontario International Film Festival (ONIFF), який відбувся в Торонто, український фільм "Мати Апостолів", що був представлений в міжнародній програмі, отримав одразу чотири нагороди:

  • Найкращий режисер — Заза Буадзе
  • Найкращий оператор — Олександр Земляний
  • Найкраща актриса — Наталія Половинка
  • Найкращий актор підтримки — Богдан Бенюк.

А на міжнародному кінофестивалі New York Film Week (NYFW) у США виконання головної ролі Наталією Половинкою в фільмі "Мати Апостолів" було визнано Найкращою акторською роботою.

Воєнна драма "Мати Апостолів" розповідає про безмірну материнську любов. Коли сину загрожує небезпека, мати чимшвидше кидається на допомогу. Заради порятунку дитини вона здатна на усе, навіть пройти крізь пекло війни... Стрічка знята за реальними подіями, які відбувалися на сході України у 2014 році.

Ми розповідаємо міжнародному глядачеві правду про війну Російської Федерації з Україною. Про долі українців, які опинились по обидві сторони лінії розмежування. Для іноземців це стає одкровенням, тому що багато з них навіть не знають про війну, що триває восьмий рік у центрі Європи.

Продюсер Дмитро Овечкін

Картину "Мати Апостолів" створено компанією "Студія "Золоте Руно" за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. Промокампанія відбувається за підтримки Держкіно.