Фільм Тараса Дроня "Із зав'язаними очима" виходить у прокат у доступному форматі для людей із порушенням зору

09.12.2021

Дев'ятого грудня за підтримки Держкіно виходить у всеукраїнський прокат фільм Тараса Дроня "Із зав'язаними очима". Стрічка буде доступна для перегляду людям із порушенням зору.

В усіх кінотеатрах країни люди з порушенням зору зможуть переглянути стрічку з мобільним застосунком Earcatch, на якому розміщені звукоописи. Звукоопис – це стислий закадровий опис візуальної частини фільму. В світовій практиці він існує вже понад 30 років. Звукоопис до фільму "Із зав'язаними очима" виготовила ініціатива Доступне Кіно громадської організації "Боротьба за права".

Спортивна драма Тараса Дроня "Із зав'язаними очима" про бійчиню ММА стала найкращою в конкурсі дебютних фільмів авторитетного Варшавського кінофестивалю, отримала нагороди в Бразилії, Іспанії, Німеччині. На Одеському міжнародному кінофестивалі картина здобула приз FIPRESCI як найкращий повнометражний фільм. Головну роль у стрічці виконала Марія Кошкіна, лауреатка "Золотої Дзиґи" за роль у фільмі "Забуті".

Розклад показів та квитки: https://bit.ly/3Gtdb5l. Промоція фільму підтримана Державним агентством України з питань кіно

Фото з офіційної сторінки агенції "Доступне кіно"

"Доступне кіно" – агенція, що організовує інклюзивні покази, професійно займається адаптацією фільмів для людей із вадами зору та слуху та активно працює над тим, щоб  глядачі з особливими потребами не залишалися поза культурою кіно.

У доробку агенції "Доступне кіно – вже близько 80 національних та іноземних кіноробіт. Серед них – такі українські фестивальні хіти, як "Погані дороги", "Мої думки тихі", "Ціна правди", "Віктор_Робот", "Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго", "Земля блакитна, ніби апельсин" та інші.

Ознайомитися із переліком фільмів та завантажити застосунок Earcatch можна за лінком