Фільм "Україна за кадром" відібрано до участі на кіноринку Agora Docs 23-го Фестивалю документального кіно в Салоніках

02.06.2021

Фільм Владислава Васильченка "Україна за кадром", який створюється за підтримки Держкіно, відібрано до участі в кіноринку Agora Docs 23 Фестивалю документального кіно в Салоніках, який пройде 25 червня 4 липня 2021 року.

Agora Docs є найважливішим кіноринком для країн Південно-Східної Європи, Середземномор'я та Близького Сходу. "Україна за кадром" буде представлена в секції Agora Docs In Progress, до участі в якій було відібрано 10 фільмів на стадії завершення виробництва. 

Для мене участь проєкту в Agora Docs In Progress це можливість прокомунікувати історію про найдивніші міста України в професійну площину східноєвропейської документалістики. Робота з проблематикою доль героїв та їхніх міст, як з темою, що винесена за рамки середовища, є вкрай важливою для роботи над фільмом на даному етапі.

Режисер Владислав Васильченко

"Україна за кадром" — це документальний фільм, який складається з новел, об’єднаних темою так званих міст-привидів та їхніх мешканців. "Залишенці" втілюють фантастичну життєву силу українців, які можуть мріяти про краще майбутнє навіть серед цілковитої руїни. І, що найважливіше, вони готові втілювати його своїми руками тут і зараз із самоіронією та усмішкою на обличчі.

Кінопроєкт став одним із переможців 12-го конкурсного відбору Держкіно. Продюсери картини — Олександра Костіна і Лук’ян Галкін, який виступив також автором сценарію картини. Виробництво — компанія Bosonfilm.