Документальна стрічка "Вусатий Фанк" виходить в український прокат 24 червня

03.06.2021

Створена за підтримки Держкіно стрічка Олександра Ковша "Вусатий Фанк" розповідає про золоту епоху української популярної музики. "Громадянам СРСР немає потреби слухати Джеймса Брауна, Френка Заппу чи Pink Floyd", — так вважала партія. Але все змінилося наприкінці 1960-х: за вказівкою політбюро в Україні почали масово з’являтися ВІА, що мали замінити радянській молоді західні рок-гурти.

Та щось пішло не за сценарієм: замість лояльних партії музикантів, влада отримала сучасну та самобутню музичну сцену. Ці музиканти не любили, щоби їхні гурти називали ВІА. Тепер у цієї музики буде нова назва — Вусатий Фанк!

Автор ідеї та сценарію – Віталій Бардецький, режисер – Олександр Ковш, продюсер – Андрій Границя, виробництво – студія Т.Т.М., дистриб'ютор – KyivMusicFilm. Проєкт кінодослідження "Вусатий Фанк" став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно та отримав 1 млн 722 тис. 970 грн. державної фінансової підтримки (100% вартості виробництва фільму).

"Вусатий фанк": історія про забуті мелодії та ритми української естради — з 24 червня у прокаті. Деталі: https://kyivmusicfilm.com/funk