Фільм "ЮКІ" відібрано до короткого списку AIPS Sport Media Awards 2020  

18.02.2021

Створена за підтримки Держкіно стрічка Володимира Мули "ЮКІ - Історія перемог вільних Українців" боротиметься за найвище міжнародне визнання у галузі спортивних медіа: фільм відібрано до короткого листа AIPS Sport Media Awards 2020 у категорії Video Documentary.

Документальна стрічка режисера та продюсера Володимира Мули розповідає історії видатних зірок українського походження, які формували найвідомішу хокейну лігу світу – NHL.

AIPS Sport Media Awards – найвища міжнародна нагорода у галузі спортивних медіа. Щорічно міжнародно визнаний орган спортивної журналістики AIPS, до якого входять представники зі 160 країн світу, відзначає професіоналів, які виробляють найкращий та найкреативніший спортивний контент на планеті – від фотографії до відео та цифрових подкастів.

Безумовно, це приємна новина. Вперше документальна стрічка із України має шанс вибороти перемогу у галузевій премії AIPS Sport Media Awards. Поруч із "ЮКІ" стоять проекти провідних світових мовників – ORF, Globo TV, ESPN, CNN, Canal +. Номінація надзвичайно конкурентна. Впевнений, що український продукт не лише посперечається за основну нагороду, а й займе гідне місце у серці міжнародного глядача. Із неабияким захопленням очікуватиму на фінальні результати.

Володимир Мула, режисер та продюсер документальної стрічки "ЮКІ"

Переможця премії AIPS Sport Media Awards 2020 буде оголошено у середині березня. А вже зараз фільм "ЮКІ" можна подивитися в онлайн-прокаті на платформах OLL.TV та MEGOGO. Приємного перегляду!