FOCUS 2021: Україна представить у Лондоні свої кінолокації та сервісні послуги

19.11.2021

Із 7 до 10 грудня 2021 року відбудеться одна з основних світових подій, присвячених промоції кінолокацій та продакшен-сервісів з усього світу – виставка FOCUS, у якій Україна традиційно бере участь. Українська кіноасоціація та Державне агентство України з питань кіно запрошують представників аудіовізуальної індустрії долучитися до події.

Цьогоріч виставка FOCUS, міжнародний захід для професійної кіноспільноти, відбудеться у Лондоні вже всьоме. Головний її акцент – знімальні локації та пошук можливостей для міжнародного співробітництва. Основні відвідувачі – продюсери, режисери, локейшен-скаути та інші професіонали кіноіндустрії зі всього світу.

За статистикою організаторів, у FOCUS щорічно бере участь понад 2 тисяч гостей, 50% з яких зазвичай проводять зйомки за межами своїх країн. Усе це робить захід надзвичайно цікавим і корисним для пошуку міжнародних партнерів для локальних проєктів.

Україна є постійним учасником FOCUS від 2018 року. І після карантинної перерви ми повертаємось до Лондона наживо зі стендом, щоб презентувати сайт-каталог локацій, новостворену Асоціацію локейшен-менеджерів України, проєкти регіональних кінокомісій та інші ініціативи для промоції України як зручної локації для зйомок та надійного партнера для спільного кіновиробництва. Організатор стенду – Українська кіноасоціація за підтримки Держкіно.

Україна буде представлена офлайн-стендом 7-8 грудня, діджитал-стендом 7-10 грудня та презентацією в рамках офіційної програми, що також транслюватиметься онлайн на діджитал-платформі FOCUS.

Учасники виставки дізнаються про переваги виробництва кіно в Україні, адже сьогодні українські компанії з надання послуг у сфері кіновиробництва вважаються одними з найкращих у світі, та все більше світових кінопрофесіоналів звертаються до послуг українських колег. Ми розповімо про наші сильні сторони – різноманіття локацій, професійні команди та державну підтримку галузі. А гості стенду зможуть побачити каталоги комплексних локейшен-скаутингів мальовничими куточками України 2020 та 2021 року, реалізованими Українською кіноасоціацією за підтримки Держкіно України та професійним каталогом львівських локацій для зйомок – Lviv Location Guide.

FOCUS 2021 відбудеться не тільки наживо, але й онлайн, тож всі учасники можуть зареєструватися безкоштовно за посиланням. Онлайн-учасники отримають доступ до списку рекомендованих контактів, зможуть створювати чати та організовувати відеодзвінки, вести власний графік зустрічей та переглядати події.

Закликаємо колег долучитись до презентації на стенді України. Усі представники української аудіовізуальної індустрії, які бажають заявити про себе на FOCUS 2021, можуть надати матеріали, що якнайкраще представлять Україну як потужного та професійного кіновиробника. Шоуріли, ролики про українські локації, сервіси та виробничі потужності ваших компаній будуть представлені всім відвідувачам українського стенда. Також можна надсилати брошури та каталоги ваших компаній в електронному форматі.

З питаннями та для передачі матеріалів звертайтесь, будь ласка, за адресою info@mpa.org.ua. Матеріали приймаються до 1 грудня.

Виставка для міжнародних продакшн-компаній FOCUS 2021 The meeting place for the international production  (FOCUS) – міжнародний івент для професійної кіноспільноти, популярна платформа для безпосереднього налагодження зв’язків з тими, хто приймає продакшн-рішення у галузях кіно, телебачення та реклами.