Голлівудський кіноексперт Кайван Машаєх проведе вебінар для українських кіновиробників

22.07.2020

Співголова Міжнародного комітету Гільдії продюсерів Америки (International Committee for the Producers Guild of America), продюсер, співзасновник приватної мережі світових професіоналів у сфері розваг, фінансів та технологій The Power of Connectivity та засновник асоціації Producers Without Borders Кайван Машаєх разом із іншими провідними американськими та британськими кіноекспертами поділиться досвідом з українськими колегами під час вебінару «Найкращі практики залучення іноземних продюсерів до кіновиробництва в Україні».

Дискусія відбудеться в ZOOM, 30 липня о 18:00 (за київським часом).

Участь в обговоренні візьмуть представники однієї із найбільш знакових голлівудських кіностудій – NBC Universal, знаної всесвітньо відомими франшизами усіх кіножанрів: від класичних ("Психо", "Дракула", "Франкенштейн") до сімейних ("Назад у майбутнє", "Шрек", "Містер Бін"), оскароносних ("Як приборкати дракона"), блокбастерів ("Форсаж", "Парк Юрського періоду") та ін.

Про формування бюджету, роботу з документами, механізм роботи кеш-рібейтів та інші практичні аспекти створення кіно у копродукції і його поширення розповідатимуть Джон Корсер – віце-президент з виробництва та технологій компанії NBC Universal (він є тією людиною, котра ухвалює рішення, де знімати кіно) та Браян О’Лірі – старший консультант з податків компанії NBC Universal.

Якщо ви продюсер, режисер чи сценарист і хочете зняти своє кіно з професійною іноземною компанією, але маєте десятки практичних запитань без відповідей – приєднуйтеся до дискусії! Тут ви зможете отримати пораду і щодо загальних організаційних кінопроцесів, і щодо конкретно свого проєкту – пів години вебінару буде відведено на сесію Q&A.

Поговоримо про:

- питання, які є головними для ухвалення рішень про виробництво проєкту в конкретній країні;

- чи можуть українські фільми отримати фінансування від американських  студій і яким вимогам вони мають відповідати;

- ключові елементи, на яких зосереджуються американські та британські виробники, коли планують знімати в Україні;

- механізми формування та збору бюджету фільму;

- особливості роботи з документами та міжнародними партнерами;

- українські кеш-рібейти: чи є вони технічно досконалими в практичному застосуванні для іноземних продюсерів?

Участь у вебінарі безкоштовна, за умови попередньої реєстрації. Мова заходу – англійська, з синхронним перекладом українською.

Зареєструватися можна вже зараз на сторінці події.  Посилання на онлайн-зустріч ви отримаєте за день до її проведення і повторно, за годину до початку вебінару.

Організаторами проєкту є компанія "Продакшен №1" спільно з Міжнародним комітетом при Гільдії продюсерів Америки та Міжнародною асоціацією "Продюсери без кордонів".