Гран-прі 9-го Міжнародного кінофестивалю позитивного кіно "Кіносарай" отримала анімаційна стрічка "Глибока вода"

30.06.2021

Гран-прі 9-го Міжнародного кінофестивалю позитивного кіно "Кіносарай" отримала анімаційна стрічка Анни Дудко "Глибока вода", створена за підтримки Держкіно.

У короткометражній авторській казці "Глибока вода" йдеться про гладку та самотню Русалку середніх літ, яка живе на дні озера та має магічну здатність дивитися крізь воду хоч за тисячі миль. Її улюблена забава – підглядати за людьми через труби водогонів. Одного разу під час такого підглядання русалка закохується в чоловіка, й засліплена пристрастю, заявляється до нього у квартиру.

Режисерка та авторка сценарію – Анна Дудко, продюсерки – Олена Голубєва та Ксенія Єфанова (Студія анімації "Червоний собака").

Побувати на "Кіносараї" - це зануритися в близькі, інтимні стосунки з природою, людьми, та картинами на екрані, сильніше відчути свої глибокі бажання, почуватися живим і дужим до творчості. Я наповнилась переживаннями по вінця, і відчуваю вдячність до всіх, хто створює цей простір".

Режисерка Анна Дудко

"Кіносарай" відбувся протягом останніх вихідних червня на Чернігівщині, в Арт-селі Обирок та Батурині. Метою кінофестивалю є підвищення обізнаності про фільми всіх жанрів, що сприяють позитивному ставленню до життя, світу, природи, тварин та інших людей.