Гран-прі фестивалю "Відкрита ніч. Дубль 24" отримав дипломний фільм "Черевички неношені" режисерки Анни Кішко

09.08.2021

Гран-прі фестивалю "Відкрита ніч. Дубль 24" отримав фільм "Черевички неношені". Це - дипломна робота режисерки Анни Кішко, випускниці Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

Фільм оповідає про молодого хлопця, який намагається встежити за своєю маленькою сестрою та вберегти її від негараздів. Але з поверненням батьків додому, ідеальний світ хлопця руйнується.

 

Для нас ця перемога дуже важлива, оскільки на фестивалі відбулася прем'єра фільму і це – наша перша серйозна нагорода! Це дуже надихає працювати далі та створювати нові фільми! Особливо я вдячна Юрію Терещенку, у майстерні якого навчалась. За здобуті знання і віру у своїх студентів!

Режисерка Анна Кішко

Також фільм "Черевички неношені" було відмічено нагородою за кращу роботу художника-постановника, яку отримали Максим Кочнев та Валерія Сухаренко. А виконавиця головної ролі Вероніка Ольшана, котрій на момент фільмування було лише 5 рочків, отримала нагороду "Найкраща актриса".

Головний Приз в номінації ігрового кіно здобула стрічка "Запах поля" режисерки Андріани Ярмонової. Також фільм отримав "Приз молодих кінокритиків".

Тріумфатором фестивалю також стала картина "Фаза" режисера Миколи Засеєва . Стрічка, створена компанією DGTL RLGN за підтримки Держкіно, здобула низку нагород від цьогорічної "Відкритої Ночі":

  • Диплом фестивалю в номінації ігрового кіно;
  • Краща операторська робота – Світлана Апаріна;
  • Найкращий актор – Артем Грачов.

Спеціальну відзнаку журі "За сміливу форму і актуальність" отримала картина "Океан сміття" режисера Івана Шоха.

Щиро вітаємо переможців!

Фестиваль "Відкрита ніч. Дубль 24" відбувся під гаслом "Ми. Для нас. Про себе" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.