Із 22 до 24 листопада в Парижі пройдуть Дні українського кіно

19.11.2021

Із 22 до 24 листопада в Парижі пройдуть Дні українського кіно. У самому центрі міста, у кінотеатрі Cinéma Le Balzac, покажуть 5 нових українських стрічок. Захід відбудеться за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Фільмом-відкриттям фестивалю стане створена за підтримки Держкіно стрічка Антоніо Лукіча "Мої думки тихі". Фільм представлятиме виконавиця головної ролі Ірма Вітовська. В програмі також будуть:

  • кулінарний тревел-док Дмитра Кочнєва "Борщ. Секретний інгредієнт": разом із шеф-кухарем Євгеном Клопотенком глядач подорожуватиме Україною в пошуках ідеального рецепта борщу;
  • створений за підтримки Держкіно містичний трилер "Еґреґор" Станіслава Капралова, який занурить глядача у таємниці містичного ордену. Стрічку представлятиме виконавиця головної ролі Олена Лавренюк;
  • документальний фільм Венсана Лефевра "Мистецтво відродження" про французького вуличного художника Сета Глоуппейнтера, що малює на Донбасі, та показує, як вуличне мистецтво може прийти на допомогу постраждалим від війни мешканцям міста.

Фільмом-закриттям фестивалю стане стрічка Олексія Тараненка "Я працюю на цвинтарі". Усі фільми фестивалю представлятимуть члени творчих команд, що працювали над їх створенням.

Дні українського кіно в Парижі організовано ГО "Дізнайся ЮА" за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Посольства України у Франції та ГО "Центр розвитку креативних індустрій".

Детальна програма та квитки на покази – на сайті фестивалю: https://ukrainian-cinema.com/